Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
aboutus
Bronz Grup Yapı | Rehau Yetkili Üretici Bayi | Alumil Yetkili Üretici Bayi

Hakkımızda;

Temsil ettiğimiz Dünya çapındaki rehauu ve alumil markalarımız ile birlikte, yüksek kaliteli PVC Doğrama ve Alüminyum Doğrama/Cephe Sistemleri çözümleriyle yaşanabilir ve sürdürülebilir evler, binalar yaratıyoruz.

Bronz Grup; PVC / Alüminyum doğramalar ve cephe Sistemleri için yenilikçi, çevreci, sürdürülebilir çözümlerin tasarlanması, üretilmesi, uygulanması ve pazarlanması konusunda uzmandır.

Temsil ettiğimiz çözüm ortaklarımız ile birlikte; konutlar, binalar ve hizmet ettikleri insanlar için fark yaratan, çevreci, tasarruflu, sorumlulukla üretilmiş ürünler yaratmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz;

Hep birlikte, bugün ve gelecek nesiller için insanların yaşam ve çalışma koşullarını iyileştirmek için çalışıyoruz.

İş Ortaklarımızın tasarım, teknoloji ve dijitalleşmeyi bir araya getirerek yarattığı yenilikçi çözümleri uygulamaya sokarak hep birlikte sürdürülebilir binaların inşa edilmesine katkıda bulunuyoruz.

Değerlerimiz;

Yenilikler ortaya koymak, sürdürmek ve geliştirmek için belirli bir zihniyete sahip olmak gerekir.

Bron Grup’ta hepimiz bu dört temel değeri paylaşıyoruz.

İnovasyon–Ortaklık – Mükemmellik – Sorumluluk

Çözüm Ortağınız;

İş ortağı yakınlığı Bronz Grup’un yaptığı her işin odağında ve merkezinde yer alır. Tüm müşterilerimizin, iş ortaklarımızın beklentilerini, taleplerini esnek ve çözüm odaklı bir şekilde karşılamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Whatsapp
Yılmaz DEMİRÖZ
Yılmaz DEMİRÖZ
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?