Warning: include(lib/safirtema/faqsnippet.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/bronzgru/public_html/wp-content/themes/koza/lib/functions/bodyhead.php on line 64

Warning: include(lib/safirtema/faqsnippet.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/bronzgru/public_html/wp-content/themes/koza/lib/functions/bodyhead.php on line 64

Warning: include(): Failed opening 'lib/safirtema/faqsnippet.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php74/root/usr/share/pear') in /home/bronzgru/public_html/wp-content/themes/koza/lib/functions/bodyhead.php on line 64

Akıllı Hava Temizleme Sistemleri

Akıllı Hava Temizleme Sistemleri

REHAU Akıllı Havalandırma Sistemleri’nin 7/24 süren temizleme işlemi sayesinde evinizin havası tamamen yenilenir. Temiz hava; nefes darlığı, baş ağrısı, solunum yolu hastalıkları, astım, dikkat dağınıklığı ve depresyon gibi rahatsızlıkların oluşmasını engeller. Yani kaliteli bir yaşama ulaşmanın yolu temiz havadan geçer.

Yaşadığımız binalarda enerji tasarrufu için yüksek izolasyon değerine sahip malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler, iç ve dış mekân arasındaki doğal hava geçişini büyük oranda engelliyor.

Sıcaklık, nem, karbondioksit, VOCs (uçucu organik bileşikler), PM ölçümü ve partikül miktarı analizlerini aynı anda yapan REHAU Akıllı Havalandırma Sistemleri, temiz havayı filtreleyerek odanıza alır. Filtrelenmiş havayı UVC lamp ile sterilize eder ve bu havayı ön ısıtma ünitesiyle ideal seviyeye getirir.

Ürün Kataloğunu İnceleyin
Ürün Hakkında
Kullanım Alanları

EVLER
Ailenizin alabileceği en temiz nefes!
Tüm ailenin yaşam alanı olan evlerdeki hava kalitesi, her zaman kontrol edilemeyebilir.
En masum görünen ısıtıcılar, kurutulan çamaşırlar, pişen yemekler, halılar ve dışarıdan gelen misafirler bile nem, toz, bakteri ve türlü kirleticilere sebep olurlar. Yine evlerde görülme olasılığı yüksek katı yakıt kullanımı, kimyasal içeren temizleyiciler ve sigara dumanı ise havadaki VOC, karbondioksit oranlarının artmasına neden olur. Bu etmenler; alerji ve hastalık riskini artırır.
REHAU Akıllı Havalandırma Sistemleri, özel tasarlanan hassas sensörleri sayesinde tüm bu kirleticileri ortadan kaldırır, evinizde iyi bir nefes ve kaliteli bir uyku deneyimi sağlar.
OFİSLER
Temiz hava çalışma alanınızda…
Zamanımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz ofis ve iş yerleri, küçük alanlarda çok sayıda kişi çalıştığından genellikle yetersiz hava kalitesine sahiptir.  Kirli hava; çalışanlarda alerjik reaksiyonlar, solunum yolu hastalıkları, baş ağrısı gibi hem verimi düşüren hem de hastalık riskini artıran olumsuz sonuçlara yol açabilir.
REHAU Akıllı Havalandırma Sistemleri’nin sunduğu toplu cihaz yönetimi sayesinde ofisinizdeki tüm cihazları aynı anda yönetebilir ve istediğiniz her yerde gözlemleyebilirsininiz.
OKULLAR & KREŞLER
Temiz nefes, parlak gelecek
Kreş ve okul gibi kapalı binalarda, sınıflar ne kadar havalandırılsa da ortama temiz hava girişi sınırlıdır. Bu kirlilik, zamanının büyük bölümünü okulda geçiren çocuklarımızın sağlığını ve konsantrasyonunu olumsuz etkiler ve eğitim performanslarının düşmesine yol açar. Okul binalarında yer alan çeşitli kirleticiler, çocuklarda başta solunum yolu hastalıkları olmak üzere, alerjik semptomların ve çeşitli sağlık sorunlarının oluşmasına neden olabilir.
REHAU Akıllı Havalandırma Sistemleri’nin tüm gün otomatik olarak gerçekleştirdiği temizleme işlemi tüm bunların önüne geçer, çocuklarınıza sağlıklı ve temiz bir nefes sunar.
HASTANELER
Sağlık için temiz bir nefes
Hastane ve kliniklerde temiz oda standartlarına uyulması ve temiz oda teknolojilerinin kullanılması gerekmektedir. Bu alanlarda; toz, atık-anestezik gaz gibi ölü parçacıklardan veya bakteri, virüs gibi mikroorganizmalardan oluşan partiküllerin kontrolünün sağlanmasının yanı sıra sıcaklık, nem, basınç ve hava hareketleri gibi faktörlerin de standartlara uygun olması şarttır.
Filtrelenmiş havayı sterilize eden REHAU Akıllı Havalandırma Sistemleri sayesinde enfeksiyon ve çeşitli hastalıkların oluşması en aza indirgenir. Sağlıklı nefes almanın yolu REHAU Akıllı Havalandırma Sistemleri’nden geçer.
OTELLER
En temiz nefes, en rahat konaklama
Her geçen gün daha fazla sayıda konuk, soluduğu havanın kalitesini önemsemekte ve kalacağı tesisten temiz iç hava sunmasını beklemektedir. Otel odalarındaki hava; nem, sıcaklık, sigara dumanı, halı ve döşemelerde bulunan bakteriler gibi faktörler nedeniyle kirlenir. Bu kirlilik; alerji, astım, cilt reaksiyonları, öksürük ve uyku kalitesinde bozulma gibi problemlere yol açabilir. REHAU Akıllı Havalandırma Sistemleri’nin 7/24 süren otomatik hava temizleme işlemi sayesinde otelinizin havası sürekli temiz kalır!
KAFE & RESTORANLAR
Doğal ye, doğal iç, doğal nefes al
Kafe ve restoranlardaki iç mekân hava kalitesi; yoğun insan trafiği, yemek pişirme sırasında ortaya çıkan kokular için kullanılan gazlar ve temizlikte kullanılan kimyasallar sebebiyle gün içinde giderek bozulur. Kafe ve restoranları ziyaret eden kişilerin kıyafetlerine sinen kötü kokuların yanı sıra baş ağrısı, baş dönmesi, gözlerde yanma, uyku hali gibi pek çok rahatsızlık ortaya çıkabilir.
REHAU Akıllı Havalandırma Sistemleri, iç mekân hava kalitesini belirleyen parametreleri ölçen yapısı ve filtre kullanımı ile müşterilerinizin sağlıkla nefes almasını, keyifle vakit geçirmesini sağlar.

Modeller

Fresh / Fresh Healthy Serisi UV-C Led teknolojisi sayesinde; ortamdaki virüs, bakteri, mantar ve diğer tüm mikroorganizmaları yok eder.
Fresh 29/39/59/79
Fresh Serisi, yeni nesil turbo fanları, iç mekan hava kalitesini belirleyen tüm parametreleri ölçen yapısı ve filtre kullanımı ile Fresh’i dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Yeni nesil tanjansiyel fanı ve filtreleme özelliği sayesinde dış ortamdaki havayı filtreleyerek iç mekana getirirken aksiyel fan iç mekandaki kirli havayı dış mekana gönderir.


model1


Fresh Healthy 29/39/59/79 
REHAU Fresh Serisi, dış mekandaki havayı iç mekana filtreleyerek getirdiği tüm cihazlarında UV-C led teknolojisi eklenebilir. UV-C teknolojisi eklenen cihazlar ’’Fresh Healthy’’ serisi olarak adlandırılır. model2CORE FRESH SERİSİ
Core Fresh serisi kafe ve restoran gibi geniş hacme sahip, kalabalık mekanlar için geliştirilmiştir. REHAU Core Fresh serisi, kapasiteye göre artırılabilen yeni nesil turbo fanları ve filtreleme özelliği sayesinde bulunduğunuz ortamın havasını güvenle temizler. Fresh serisinin tüm temel özelliklerinin yanı sıra, geniş açıklığa sahip pek çok pencere tipi ve giyotin sistemlerde kullanılmaya uygundur.


model3Aureola

Elinizin altındaki yardımcı AUREOLA ile içiniz hep rahat!

model4


Hassas hava kalite sensörleri sayesinde yaşadığınız iç mekândaki sıcaklık, nem, karbondioksit, temizlik maddelerinden çıkan kimyasallar ve toz değerlerini ölçer. İçerisindeki iyonizer ile hava kalitesini ideal seviyeye getirir, kirleticileri temizler. AUREOLA şarj edilebilir pil özelliği ile istediğiniz yere sizinle birlikte gelebilir.
AUREOLA ile bulunduğunuz ortamın hava kalitesinin nasıl olduğunu istediğiniz an istediğiniz yerde öğrenebilirsiniz. AUREOLA, led panel sayesinde iç ortam hava kalitesinin değerlerini gösterir ve ortamda çok fazla kirletici varsa sizi uyarır. Ayrıca bu cihaz için geliştirilmiş özel aplikasyonu sayesinde akıllı telefonunuzdan geçmiş verileri ve daha önce yaptığınız hava analizlerini inceleyebilirsiniz.


model8

Ürün Galerisi
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yılmaz DEMİRÖZ
Yılmaz DEMİRÖZ
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?