Warning: include(lib/safirtema/faqsnippet.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/bronzgru/public_html/wp-content/themes/koza/lib/functions/bodyhead.php on line 64

Warning: include(lib/safirtema/faqsnippet.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/bronzgru/public_html/wp-content/themes/koza/lib/functions/bodyhead.php on line 64

Warning: include(): Failed opening 'lib/safirtema/faqsnippet.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php74/root/usr/share/pear') in /home/bronzgru/public_html/wp-content/themes/koza/lib/functions/bodyhead.php on line 64

Rehau Smart Guard

12.05.2023
935
Rehau Smart Guard

REHAU Smart Guard ile hırsızlığı önlemek için benzersiz bir çözüm sunuyoruz.

Göze çarpmayan ve basit bir şekilde GENEO veya SYNEGO sistemlerinin çerçevesine monte edilen Smart Guard modülü, aktif olarak önleyici güvenlik sağlar ve müşterilerinize güven verir.

Ürün Kataloğunu İnceleyin
Ürün Hakkında
Rehau Smart Guard Özellikleri

Basit bir prensip, büyük bir etki
Hareket sensörü pencerenin veya balkon kapısının önündeki 20 cm’lik bir alandaki hareketleri algılar. Akıllı sensör sistemi sadece kendisine yaklaşıldığında devreye girer.
LED ile hırsıza görsel bir ön uyarı verilir.
Hırsız geri çekilmezse bir sonraki kademe devreye girer ve…
…sinyal verici ile sesli bir uyarı gerçekleşir.

Smart Guard System Plus

Güçlü siren sesi
Acil bir durumda iç mekanda alarm çalmasını sağlayacak etkili bir siren, görsel ve sesli ön uyarı sistemine son derece kolay bir şekilde eklenebilir.
Alarm sireni kablosuz bağlantı ile çalışır, bu nedenle kablo döşenmesine gerek yoktur. Kullanımı kolay ve etkisi çok yüksektir.
System plus sabit olarak monte edilmiş bir kablosuz şalter üzerinden devreye sokulur ve devre dışı bırakılır.
İç mekan alarmı:
Gerçek bir hırsızlık durumunda ilave olarak devreye giren iç mekan alarmı. Şık görünümlü kompakt tasarım. 90 desibel alarm sesi seviyesi – elektrikli testere kadar yüksek ses.

Smart Guard System Plus Connect

İsteğe göre alarm tasarımı
Smart Guard sistemini bir akıllı ev merkez kumandasına bağlayın ve müşterinize hırsızlığa karşı akıllı koruma sistemi sunun.
Akıllı alarm programının sunduğu olanaklar neredeyse sınırsızdır.

Sistem tamamen müşterilerinizin isteklerine özeldir: Jaluzileri indirme, alarm sirenini devreye sokma veya akıllı telefona mesaj gönderme işlevler.

Ürün Galerisi
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yılmaz DEMİRÖZ
Yılmaz DEMİRÖZ
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?